Akce a aktuality

Výstava "Barvy mého života"

vystava_domov_terezin_webDomov se zvláštním režimem Terezín a čajovna Hóra Vás zvou na výstavu obrazů klientů Domova Terezín. Výstava bude zahájena vernisáží ve čtvrtek 19.10.2017 v 15:30 a následně bude k vidění do 24.11. ve všední dny od 10:00 do 23:00 hodin. Navštivte sál Okamžik při čajovně Hóra (Osvobození 19, Litoměřice), a objevte barvy i Vašeho života :-)

70. výročí Farního sboru ČCE

letak sborové oslavy finalZveme Vás i Vaše blízké na 70. výročí Farního sboru ČCE, který je partnerem litoměřické Diakonie. Oslava se uskuteční v neděli 29.10.2017 od 9:00 v prostorách farmího sboru a Diakonie, Rooseveltova 7, Litoměřice.
Těšit se můžete na zajímavý program, který bude zahájem v 9:00 bohoslužbou, následovat bude pohoštění, bojová hra pro rodiny s dětmi, povídání o historii sboru a v 18:00 vystoupí kapela Pláče kočka.

Společenský večer Diakonie s aukcí

V pátek 10.11.2017 proběhne tradiční Společenský večer Diakonie v sále litoměřického hradu.

SpolVecer2017_plakat_webSrdečně Vás zveme na 23. Společenský večer Diakonie ČCE v Litoměřicích
Společenský večer spojený s aukcí uměleckých děl i výrobků našich klientů a zaměstnanců chráněných dílen se uskuteční v pátek 10.11.2017 od 18:00 v sále litoměřického hradu na Tyršové náměstí v Litoměřicích.
Moderátorem aukce bude opět česko-francouzská filmová a divadelní herečka Chantal Poullain.
Výtěžek dražby, která nese název "23. AUKCE - NÁŠ PŘÍBĚH POKRAČUJE" bude použit z části na dofinancování provozu Diakonie a dále na rekonstrukci domu pro chráněné dílny a bydlení pro klienty Diakonie.
Brzy se můžete těšit na ochutnávku děl a výrobků, které pro Vás pro letošní aukci máme připravené...

Vyhlášení 5. ročníku soutěže Společně malujeme svět

Společně malujeme svět 5.ročník 2017_plakatDomov pro matky s dětmi při Diakonii ČCE v Litoměřicích vyhlašuje 5. ročník výtvarné soutěže pro maminky a děti z azylových domů „Společně malujeme svět“ na téma „To jsem já“.
Soutěž je určena pro ženy, maminky a děti z azylových domů z celé České republiky. Je vyhlášeno 6 kategorií (4 pro společné práce maminek a dětí, 1 kategorie pro samotné maminky a 1 kategorie pro kolektivní díla).

Výtvarné práce do soutěže zasílejte do 20.11.2017 na adresu: DMD, Liškova 43, 412 01 Litoměřice.
Vernisáž a vyhodnocení výsledků proběhne 28.11.2017 v Multifunkčním prostoru Oka-mžik v Litoměřicích.
Těšíme se na krásná díla od soutěžících.

Bližší informace získáte na:
dmd.litomerice@diakonie.cz
tel.: 739 244 673, 416 732 271

Adventní koncert v Jezuitském kostele - Rybova mše

Ve čtvrtek 7.12.2017 jste srdečně zváni na benefiční koncert v Jezuitském kostele v Litoměřicích.

Těšit se můžete na Rybovu mši v podání Pěveckého sboru Úštěk

Bližší informace budou upřesněny.